Kawit - Strona główna
Exclusive Line
Przed złożeniem zapytania prosimy o dokładne zapoznanie się z zakładką Proces zamawiania na głównej stronie. 
Otwórz kategorię
Lokalizacja: Olsztyn
Wzór 7

Nagrobek o wymiarach - szerokość 130cm, długość 230cm montowany na mogile ziemnej. Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na dolnej ramie, płycie leżącej, parapecie pod ścianą napisową i półce na znicze przed pomnikiem. Profilowane kolumny zamontowane na dolnej ramie pomnika po obydwu stronach. Granitowy kask zamontowany na lewej kolumnie, wykonany według wzoru w proporcji 1:1, z uchylną owiewką i możliwością wstawienia lampki. Mocowania owiewek z pozłacanej stali szlachetnej. Na prawej kolumnie zamontowana granitowa doniczka. Wokół kastry wklejone granitowe frezowane narożniki. Podwyższenie granitowe pod dolną ramą pomnika. Wazon zamontowany po lewej stronie na dolnej ramie na granitowej kostce. Grawerowany wizerunek na ścianie napisowej. Litery i krzyż wykonane z metaloplastyki włoskiej i poddane złoceniu. Wiersz na książe grawerowany i pozłacany płatkowym złotem dukatowym 24 karatowym. Okolenia z jasnego płomieniowanego granitu, bordery wokół okoleń wykonane z granitu  Szwed.

Otwórz kategorię
Lokalizacja: Warszawa
Wzór 13

Nagrobek o wymiarach - szerokość 130cm, długość 240cm montowany na konstukcji murowanej (piwnicy). Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na dolnej ramie, płycie leżącej, parapecie pod ścianą napisową. Profilowany krzyż zamontowany na dolnej ramie pomnika po lewej stronie. Profilowana kolumna zamontowana na dolnej ramie pomnika po prawej stronie. Na kolumnie zamontowana granitowa doniczka. Podwyższenie granitowe pod dolną ramą pomnika. Wazon zamontowany po lewej stronie na dolnej ramie na granitowej kostce. Krzyż wykonany z metaloplastyki włoskiej i zamontowany na granitowym krzyżu. Litery grawerowane i bielone.

Otwórz kategorię
Lokalizacja: Inowrocław
Wzór 9

Nagrobek o wymiarach - szerokość 140cm, długość 190cm montowany na mogile ziemnej. Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na dolnej ramie, płycie leżącej i parapecie pod ścianą napisową oraz profili łukowych na bokach płyty leżącej. Dwie kolumny granitowe zamontowane na dolnej ramie po obydwu stronach płyty leżącej. Wklejone w kastrę frezowane narożniki granitowe. Granitowa profilowana ławka po lewej stronie pomnika. Napisy i ornamenty grawerowane i pozłacane płatkowym złotem dukatowym 24 karatowym. Podwyższenie granitowe pod dolną ramą pomnika. Okolenia wykonane z jasnego płomieniowanego granitu. Bordery okoleń wykonane z granitu Szwed.

Otwórz kategorię
Lokalizacja: Olsztyn
Wzór 1

Nagrobek o wymiarach - szerokość 130, długość 215cm montowany na mogile ziemnej. Wykonany z granitu Impala Maricana. Zdobienia w formie profili na dolnej ramie, płycie leżącej, parapecie pod ścianą napisową i półce na znicze przed pomnikiem. Dodatkowo profile łukowe na przodzie płyty leżącej, dolnej ramy i półki na znicze. Granitowa książka zamontowa na płycie leżącej. Napisy i aplikacje wykonane z włoskiej metaloplastyki. Podwyższenie granitowe pod dolną ramą pomnika. Okolenia wykonane z jasnego płomieniowanego granitu. Bordery okoleń wykonane z granitu Impala Maricana. Wazon zamontowany z przodu na dolnej ramie pomnika.

Otwórz kategorię
Lokalizacja: Inowrocław
Wzór 4

Nagrobek o wymiarach - szerokość 90cm, długość 190cm montowany na mogile ziemnej. Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na płycie leżącej. Krzyż wolnostojący zamontowany przy ścianie napisowej. Napis grawerowany i bielony. Podwyższenie granitowe pod dolną ramą pomnika. Wazon cylindryczny zamontowany na płycie leżącej przed krzyżem.